• Зарядні станції

  Прибуток, від 24% в рік.
  Заробляйте на розвитку мережі зарядних станцій ElectroUA.

  Детальніше
 • Nissan Leaf 2018

  Електромобіль с пробігом 280 - 340 км на одному заряді

  по ціні від 31 000 $

  Детальніше
 • Tesla Model S

  Самий надійний електромобіль планети
  від 35 000$.

  Детальніше
  Зарядні станції

  Прибуток, від 24% в рік.
  Заробляйте на розвитку мережі зарядних станцій ElectroUA.

  Детальніше
  Nissan Leaf 2018

  Електромобіль с пробігом 280 - 340 км на одному заряді

  по ціні від 31 000 $

  Детальніше
  Tesla Model S

  Самий надійний електромобіль планети
  від 35 000$.

  Детальніше

  Від 3-х до 5-и років гарантії

  Акційна зарядка в мережі eUA на 1-3 роки

  Безкоштовний вивід зарядки у вашому домі

  Інвестуйте в мережу зарядних станцій
  24% річних у валюті
  Програма «e-Taxi»
  Ваш дохід 300$ щомісячно
  Калькулятор економії електромобіля
  Тариф "Нічний дома" розраховується по 0,84 грн. за 1 кВт·год, "Дненний дома" по 1,68грн.
  Ціна бензину/дизелю/газу (грн/1л)
  (яким заправляєте своє авто)
  Витрати палива
  (літрів на 100 км для Вашого авто)
  Проїжджаю за місяць (км)
  Тариф електрозарядки
  Модель електромобіля

  Каталог електромобілів автоцентру “ElectroUA”

  Ми пропонуємо як нові електромобілі і плагін-гібриди, так і автомобілі з пробігом. Автомобілі доступні як за наявністю в наших автосалонах, так і під замовлення з доставкою з США чи Європи терміном до 90 днів.
  Все модели
  • Nissan Leaf 24 кВт

   от 11 111 $
  • Nissan Leaf 30 кВт

   от 19 000 $
  • Nissan Leaf 40 кВт

   от 31 000 $
  • BMW i3

   от 16 000 $
  • BMW i3 REX

   от 23 000 $
  • Tesla Model S

   от 35 000 $
  • Tesla Model X

   от 75 000 $
  • Chevrolet Volt 2012

   от 13 000 $
  • Chevrolet Volt 2016

   от 21 000 $
  Запишись на тест-драйв Nissan Leaf
  На початку кожного місяця серед тих, хто залишив на нашому сайті заявку і пройшли тест-драйв в минулому місяці, ми розігруємо два безкоштовних дня прокату електромобіля Nissan Leaf.
  Тест-драйв "Стандарт" Безкоштовний тест-драйв поблизу автосалону, що дозволяє оцінити відсутність шуму в Nissan Leaf, спробувати прискорення до 60 км / год за 5 секунд, маневреність і керованість.
  Тест-прокат "Нічной" Потрібен час для того, щоб випробувати запас ходу, комфорт та економність Nissan Leaf? Візьміть "заправлений" електромобіль з 20 вечора до 9 ранку.

  Що потрібно знати при покупці електромобіля?

  Переваги та недоліки електромобілів

  Багато хто вважає, що у електромобілів дуже багато недоліків: мало проїжджають на одному заряді, дорога заміна акумулятора, мало зарядних станцій ... Але тоді чому попит на них стабільно зростає і електромобілів на дорогах України стає все більше? Чому в Інтернеті на різних тематичних форумах власників електромобілів по суті тільки одні позитивні відгуки?

  Вся справа в тому, що для багатьох автолюбителів переваги електромобілів з лишком перекривають їх недоліки, і до цих недоліків досить просто адаптуватися. Тому недоліки електромобіля, мабуть, правильніше називати особливостями, під які потрібно трохи поміняти свої звички.

  Обмежений пробіг

  Найпопулярніший електромобіль Nissan Leaf з номінальною ємністю 24 кВт · год здатний проїжджати в середньому 7,5 км на 1 кіловат годину, що відповідає 140 км на одному заряді (при зносі батареї в 10% є 19 кВт · год з 21,3 кВт · год фактично доступною для їзди ємності). За звичайним денним тарифом 1,68 грн за 1 кВт · год "повний бак" обходиться всього 32 гривні , по нічному - 16 гривень. Статистично цих 140 км вистачає мінімум для 90% випадків поїздок. Якщо треба більше - то досить просто запланувати зарядку на швидкісний зарядної станції, яка "заправляє" електромобіль зі швидкістю 40 кіловат на годину: кожна хвилина на такий зарядці додає 5 кілометрів до пробігу.

  Багато людей подорожують на електромобілях від однієї швидкої зарядки до іншої на відстані 200, 300, 500 і більше кілометрів, просто ретельніше розпланувавши свій маршрут. Хоча, можливо, оптимальніше всього купити електромобіль як другий в сім'ю, що дозволить і суттєво економити на коротких відстанях і не побоюватися за далекі: тут все індивідуально і залежить від ваших денних пробігів. За допомогою нашого калькулятора ви зможете без проблем розрахувати, як швидко ви окупите електромобіль зі своїми пробігами.

  Крім того існує альтернатива у вигляді плагін-гібридів, які в одному автомобілі поєднують економність електромобіля для коротких дистанцій і можливість пересуватися за рахунок двигуна внутрішнього згоряння на далекі.

  Вартість заміни акумулятора

  Ресурс батареї будь-якого електромобіля складає мінімум 8 років. Але справа в тому, що кожен рік електромобіль втрачає 1,5% - 3% ємності батареї і з часом ємність акумулятора все менше, а частота зарядок все вище. Ціна нової батареї може досягати і половину вартості електромобіля. Тому на сьогодні (якщо говорити про Nissan Leaf ), коли батареї не вистачає, то найоптимальнішим варіантом заміни акумулятора є продаж старого акумулятора за 1500 $ і встановлення батареї з розбирання ємністю 90-95% за ціною близько 3500 $. Таким чином за 2000 $ знову батарея з високими показниками .

  Але для нинішніх покупців електромобілів необхідність заміни батареї настане не раніше ніж через 4-5 років. Тоді, згідно з сьогоднішньої тенденції падіння ціни на акумулятори для електромобілів, вартість буде нижче рази в два.

  Недостатня кількість зарядних станцій

  На сьогодні проблем із зарядними станціями не існує, в чому можна переконатися, відвідавши сервіс-карту Плагшер. Також для пошуку громадських зарядних станцій ви можете використовувати програму «Plugshare" для Android або iOS.

  Переваги електромобілів

  Основна перевага електромобілів - це їх економічність. Якщо розглядати саму популярну лінійку електромобілів Nissan Leaf, то при звичайній їзді Ліф дозволяє проїжджати на 1 кВт · год близько 7,5 кілометрів. Якщо заряджати електромобіль за нічним тарифом 0,84 гривні за 1 кВт · год, то вартість пересування з урахуванням втрат на зарядку виходить близько 11 копійок за 1 кілометр, або 22 копійки при зарядці за звичайним денним тарифом.

  Друга істотна перевага - це високий попит на вторинному ринку. Так, наприклад, якщо ви захочете перепродати свій Nissan Leaf, то в грошах ви нічого не втратите, а швидше за все навіть зможете заробити.

  Основною причиною покупки, мабуть, є високий рівень водійської комфорту: відсутність навіть найдрібніших вібрацій, тиша в салоні, висока маневреність і можливість швидких прискорень. Запишіться на безкоштовний тест-драйв Nissan Leaf 24 кВт в нашому салоні і переконайтеся в цьому самі.

  Крім цього слід враховувати низьку вартість технічного обслуговування електрокара. Якщо говорити про Nissan Leaf то, згідно з інструкцією користувача, кожні два роки або 48 000 км необхідно міняти гальмівну рідину, фільтр салону, перевіряти і при необхідності міняти масло в редукторі. Завдяки рекуперації (підзарядка за рахунок "гальмування двигуном") гальмівні диски мають значно вищий термін експлуатації щодо автомобілів з ДВС.

  Електромобіль або плаг-ін гібрид?

  Перш за все слід розрізняти електромобілі, гібриди і плагін-гібриди. Електромобілі заряджаються від електромережі і пересуваються тільки за рахунок електрики в акумуляторі. У гібридах встановлені акумулятори, але їх не можна окремо заряджати - цю функцію виконує вбудований генератор. Плагін-гібрид заряджається як від електромережі, так і від генератора.

  Такі плагін-гібриди як Chevrolet Volt 2012, Chevrolet Volt 2016 і BMW i3 REX після зарядки акумулятора дозволяють пересуватися в економному режимі на електриці, і, в разі його вичерпання, переходять на роботу від генератора. Такий підхід дозволяє без проблем пересуватися на середні та дальні відстані без прив'язки до зарядних станцій.

  24% річних у валюті
  Програма “e-Taxi”
  ElectroUA Одеса
  • ElectroUA Одеса
  Адреса:
  Черноморського козачества, 23
  Телефон:
  Пошта:
  ElectroUA Київ
  • ElectroUA Київ
  Адреса:
  Повітрофлотський пр-кт, 66Л
  Телефон:
  Пошта:
  ElectroUA Львів
  • ElectroUA Львів
  Адреса:
  вул. Стрийська, 199 (Арена Львів)
  Телефон:
  Пошта:
  ElectroUA Дніпро
  • ElectroUA Дніпро
  Адреса:
  Слобожанський пр-кт, 125
  Телефоны:
  Пошта:

  Від 3-х до 5і років гарантії на всі електромобілі

  • Електрообладнання Nissan Leaf
  • Електрообладнання Chevrolet Volt

  Компанія "ElectroUA" дає гарантію на всі куплені в наших салонах електромобілі: на автомобілі 2013 року випуску - 3 роки, на автомобілі 2014 року - 4 роки, на автомобілі 2015-2018 років випуску - 5 років.

  Гарантія поширюється на все електрообладнання: акумулятор, електродвигун, інвертор і т.д.

  Акційна зарядка в мережі eUA на 1 рік

  • Електрозарядная станція ElectroUA
  • Прев'ю карти зарядних станція ElectroUA

  Безкоштовний вивід зарядки в вашому домі

  • Зарядка біля багатоповерхового будинку
  • Зарядка біля багатоповерхового будинку

  Компанія "ElectroUA" безкоштовно виводить кабель під зарядку біля багатоповерхових будинків для власників електромобілів, які купили автомобіль в одному з наших автосалонів.

  Також, при необхідності існує можливість встановлення індивідуальної прскореної зарядки на 32А для електромобілів (Nissan Leaf 24 кВт заражає на 100% за 3 години).

  Замовити зворотній дзвінок